OSB. ivedik Yenimahalle / ANKARA

Bize Yazın

info@ankes.com.tr

Bilgi alın

+0312 385 26 88

Ziyaret edin

1122. Cad. Maxivedik Tic.Mrk. NO:20/114

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Ankes Makina Mühendislik

 

Ankes Otomasyon Oto. Tek. Bilişim Makine Mühendislik İml. San. Ve Tic. AŞ.; kurucu ortaklarının talaşlı imalat konusundaki bilgi ve tecrübelerini bir araya getirerek daha verimli bir şekilde sanayinin hizmetine sunmak ve talaşlı imalat kapsamında çalışan sanayi kuruluşlarına çözüm ortağı olmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

Firmamızın genç olmasına rağmen, 1998-2008 yılları arasında Mitsubishi Carbide kesici uçlarının Türkiye mümessilliğini yapmış ve 2015 yılında devir alınarak yeni bir yapılanmaya girmiştir. Ortaklarının yaklaşık 25 yıllık sanayi tecrübesi, üretim bilgisi ve çeşitli kalite – güvence sistemleriyle çalışmış olmaları bizlerin kısa sürede önemli işler başaracağının güçlü göstergesidir.

Ankes AŞ; kendi bünyesindeki profesyonel kadrosuyla tüm ülke çapında müşterilerine kusursuz bir hizmet ağı oluşturmuştur. Ülkemizin her geçen gün artan özel takım ihtiyaçlarını karşılamak adına konusunda uzman kadrosuyla kurulduğu günden bu yana faaliyet göstermektedir ve müşterilerinin özel ihtiyaçlarına en kısa sürede karşılık verebilmektedir.

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde ve müşterilerinin bünyesinde düzenlediği kapsamlı eğitimlerle metal kesmedeki yenilikleri ve teknikleri aktarmayı amaçlamaktadır.

Hedefimiz; nitelikli iş gücümüz ve ileri teknoloji ürünlerimizle, rekabetin en üst düzeyde yaşandığı, kalite ve hizmetin vazgeçilmez olduğu, ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sektöründe; güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi, gelişen dünyamızda farklılaşan gereksinimlere uygun çözümler sunarak rekabetçi konumu ile tercih edilen bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de sektöründe teknolojik yeniliklerin takipçisi olarak müşteri memnuniyetini sürdürmek ve marka haline gelmektir.

Bayiliklerimiz :

Utilis Türkiye Mümessili

YG-1 Ankara Bayi

Urma Türkiye Mümessili

Mitsubishi Diaedge iç Anadolu ve Karadeniz Bayi